# | LizNr. | Name | Nation | Start times | Bezahlt | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 205209 | Pfistermüller Markus | Sa, 08.04. 09:00 vs. Reis Markus (AUT) Sa, 08.04. 11:15 vs. Moosbrugger Peter (GER) Sa, 08.04. 13:30 vs. Häfliger Ortenzia (SUI) | ||||||||||||||||
2 | 209304 | Hirt Tobias | Sa, 08.04. 09:00 vs. Junker Gerd (GER) Sa, 08.04. 11:15 vs. Kiracti Matthias (AUT) Sa, 08.04. 12:45 vs. Sirch Engelbert (GER) | ||||||||||||||||
3 | 204873 | Noichl Martin | Sa, 08.04. 09:00 vs. Schickling Andre (GER) Sa, 08.04. 12:00 vs. Ernst Bruno (GER) Sa, 08.04. 13:30 vs. Urbanski Roman (GER) | ||||||||||||||||
4 | 213279 | Burger Oliver | Sa, 08.04. 09:45 vs. Wenger Patrik (SUI) Sa, 08.04. 12:00 vs. Schneider Alexander (AUT) Sa, 08.04. 12:45 vs. Torres John (SUI) | ||||||||||||||||
5 | 210610 | Kunz Michael | Sa, 08.04. 09:00 vs. Montanari Luca (ITA) Sa, 08.04. 11:15 vs. Dingler Christian (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Buchli Thomas (SUI) | ||||||||||||||||
6 | 204307 | Marjanovic Albert | Sa, 08.04. 09:00 vs. Marini Aurora (ITA) Sa, 08.04. 11:15 vs. Pichler Emanuel (AUT) Sa, 08.04. 13:30 vs. Zürcher Sandro (SUI) | ||||||||||||||||
7 | 209282 | Ott Stefan | Sa, 08.04. 09:45 vs. Hollenstein Lorenz (AUT) Sa, 08.04. 12:00 vs. Sabia Luigi (ITA) Sa, 08.04. 12:45 vs. Martins David (POR) | ||||||||||||||||
8 | 210606 | Fritzsche Oliver | Sa, 08.04. 09:00 vs. Rapino Manuel (ITA) Sa, 08.04. 11:15 vs. Hrihorov Michael (GER) Sa, 08.04. 13:30 vs. Pongers Yannick (NED) | ||||||||||||||||
9 | 213286 | Doulgeris Daniel | Sa, 08.04. 09:00 vs. Klinkachev Nikola (BUL) Sa, 08.04. 12:00 vs. Zurbuchen Ingrid (SUI) Sa, 08.04. 13:30 vs. Ulucanli Soner (GER) | ||||||||||||||||
10 | 210616 | El Amin Carim | Sa, 08.04. 09:00 vs. Jungo Dimitri (SUI) Sa, 08.04. 11:15 vs. Nyffeler Sascha (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Persili Oscar (ITA) | ||||||||||||||||
11 | 213288 | Schröter Matthias | Sa, 08.04. 10:30 vs. Žalman David (CZE) Sa, 08.04. 12:00 vs. Restner Joachim (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Spinas Miro (SUI) | ||||||||||||||||
12 | 209240 | Steiner Sascha | Sa, 08.04. 09:00 vs. Volery Shirin (SUI) Sa, 08.04. 12:00 vs. Urban Petr (CZE) Sa, 08.04. 13:30 vs. Szijjarto Gabor (SVK) | ||||||||||||||||
13 | 213295 | Wenger Patrik | Sa, 08.04. 09:45 vs. Burger Oliver (SUI) Sa, 08.04. 11:15 vs. Torres John (SUI) Sa, 08.04. 13:30 vs. Schneider Alexander (AUT) | ||||||||||||||||
14 | 213280 | Sutter James | Sa, 08.04. 09:00 vs. Lindl Patrick (AUT) Sa, 08.04. 11:15 vs. Marco Schwarz (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Kosc Marek (SVK) | ||||||||||||||||
15 | 213273 | Reian Patrik | Sa, 08.04. 09:00 vs. Sutter Beat (SUI) Sa, 08.04. 11:15 vs. Kopf Mathias (AUT) Sa, 08.04. 12:45 vs. von Rohr Claudia (SUI) | ||||||||||||||||
16 | 209259 | Akinci Erdal | Sa, 08.04. 09:00 vs. Corso Massimiliano (ITA) Sa, 08.04. 11:15 vs. Vogt Holger (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Mrnak Jan (CZE) | ||||||||||||||||
17 | 205221 | Pichler Emanuel | Sa, 08.04. 09:45 vs. Zürcher Sandro (SUI) Sa, 08.04. 11:15 vs. Marjanovic Albert (AUT) Sa, 08.04. 12:00 vs. Marini Aurora (ITA) | ||||||||||||||||
18 | 210639 | Restner Joachim | Sa, 08.04. 09:45 vs. Spinas Miro (SUI) Sa, 08.04. 12:00 vs. Schröter Matthias (GER) Sa, 08.04. 13:30 vs. Žalman David (CZE) | ||||||||||||||||
19 | 203280 | Kiracti Matthias | Sa, 08.04. 09:45 vs. Sirch Engelbert (GER) Sa, 08.04. 11:15 vs. Hirt Tobias (GER) Sa, 08.04. 12:00 vs. Junker Gerd (GER) | ||||||||||||||||
20 | 201074 | Dingler Christian | Sa, 08.04. 09:45 vs. Buchli Thomas (SUI) Sa, 08.04. 11:15 vs. Kunz Michael (GER) Sa, 08.04. 12:00 vs. Montanari Luca (ITA) | ||||||||||||||||
21 | 213302 | Weber Volker | Sa, 08.04. 09:00 vs. De Leo Andrea (ITA) Sa, 08.04. 11:15 vs. Olszak Francois (ITA) Sa, 08.04. 12:45 vs. Gulic Mario (CRO) | ||||||||||||||||
22 | 213304 | Zobrekis Klaus | Sa, 08.04. 10:30 vs. Burmeister Martin (GER) Sa, 08.04. 12:00 vs. Weitzmann Dominik (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Piccoli Maurizio (ITA) | ||||||||||||||||
23 | 213307 | Pongers Quinten | Sa, 08.04. 09:00 vs. Todic Adrijan (SUI) Sa, 08.04. 11:15 vs. Klaus Patrick (GER) Sa, 08.04. 13:30 vs. Vögele Florian (GER) | ||||||||||||||||
24 | 209269 | Urban Petr | Sa, 08.04. 10:30 vs. Szijjarto Gabor (SVK) Sa, 08.04. 12:00 vs. Steiner Sascha (SUI) Sa, 08.04. 12:45 vs. Volery Shirin (SUI) | ||||||||||||||||
25 | 213291 | Vogt Holger | Sa, 08.04. 09:45 vs. Mrnak Jan (CZE) Sa, 08.04. 11:15 vs. Akinci Erdal (TUR) Sa, 08.04. 12:00 vs. Corso Massimiliano (ITA) | ||||||||||||||||
26 | 206738 | Spinas Miro | Sa, 08.04. 09:45 vs. Restner Joachim (GER) Sa, 08.04. 11:15 vs. Žalman David (CZE) Sa, 08.04. 12:45 vs. Schröter Matthias (GER) | ||||||||||||||||
27 | 212716 | Hochwimmer René | Sa, 08.04. 09:00 vs. Doussos Thomas (GER) Sa, 08.04. 11:15 vs. Brunschweiler Remo (SUI) Sa, 08.04. 12:45 vs. Kvas Aleksandar (AUT) | ||||||||||||||||
28 | 213278 | Weitzmann Dominik | Sa, 08.04. 09:45 vs. Piccoli Maurizio (ITA) Sa, 08.04. 12:00 vs. Zobrekis Klaus (GER) Sa, 08.04. 13:30 vs. Burmeister Martin (GER) | ||||||||||||||||
29 | 209148 | Zürcher Sandro | Sa, 08.04. 09:45 vs. Pichler Emanuel (AUT) Sa, 08.04. 10:30 vs. Marini Aurora (ITA) Sa, 08.04. 13:30 vs. Marjanovic Albert (AUT) | ||||||||||||||||
30 | 209216 | Schneider Michael | Sa, 08.04. 09:45 vs. Jäggle Hartmut (GER) Sa, 08.04. 11:15 vs. Sirch Edith (GER) Sa, 08.04. 13:30 vs. Damberg Hubert (GER) | ||||||||||||||||
31 | 213306 | Pongers Yannick | Sa, 08.04. 09:45 vs. Hrihorov Michael (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Rapino Manuel (ITA) Sa, 08.04. 13:30 vs. Fritzsche Oliver (GER) | ||||||||||||||||
32 | 212351 | Guggemos Florian | Sa, 08.04. 09:00 vs. Bätscher Levin (SUI) Sa, 08.04. 11:15 vs. Margola Giorgio (ITA) Sa, 08.04. 12:45 vs. Badocchi Doriano Pierre (ITA) | ||||||||||||||||
33 | 209225 | Jäggle Hartmut | Sa, 08.04. 09:45 vs. Schneider Michael (SUI) Sa, 08.04. 12:00 vs. Damberg Hubert (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Sirch Edith (GER) | ||||||||||||||||
34 | 210206 | Volery Shirin | Sa, 08.04. 09:00 vs. Steiner Sascha (SUI) Sa, 08.04. 11:15 vs. Szijjarto Gabor (SVK) Sa, 08.04. 12:45 vs. Urban Petr (CZE) | ||||||||||||||||
35 | 212106 | Kübler Daniel | Sa, 08.04. 09:45 vs. Wich Michael (AUT) Sa, 08.04. 11:15 vs. Cisternino Sabrina (SUI) Sa, 08.04. 12:00 vs. Milioli Andrea (ITA) | ||||||||||||||||
36 | 207683 | Wich Michael | Sa, 08.04. 09:45 vs. Kübler Daniel (AUT) Sa, 08.04. 10:30 vs. Milioli Andrea (ITA) Sa, 08.04. 12:45 vs. Cisternino Sabrina (SUI) | ||||||||||||||||
37 | 209149 | Cisternino Sabrina | Sa, 08.04. 09:00 vs. Milioli Andrea (ITA) Sa, 08.04. 11:15 vs. Kübler Daniel (AUT) Sa, 08.04. 12:45 vs. Wich Michael (AUT) | ||||||||||||||||
38 | 209168 | Zurbuchen Ingrid | Sa, 08.04. 10:30 vs. Ulucanli Soner (GER) Sa, 08.04. 12:00 vs. Doulgeris Daniel (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Klinkachev Nikola (BUL) | ||||||||||||||||
39 | 212096 | von Rohr Claudia | Sa, 08.04. 09:45 vs. Kopf Mathias (AUT) Sa, 08.04. 10:30 vs. Sutter Beat (SUI) Sa, 08.04. 12:45 vs. Reian Patrik (SUI) | ||||||||||||||||
40 | 213319 | Sirch Engelbert | Sa, 08.04. 09:45 vs. Kiracti Matthias (AUT) Sa, 08.04. 10:30 vs. Junker Gerd (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Hirt Tobias (GER) | ||||||||||||||||
41 | 212883 | Sirch Edith | Sa, 08.04. 09:00 vs. Damberg Hubert (GER) Sa, 08.04. 11:15 vs. Schneider Michael (SUI) Sa, 08.04. 12:45 vs. Jäggle Hartmut (GER) | ||||||||||||||||
42 | 203810 | Kvas Aleksandar | Sa, 08.04. 09:45 vs. Brunschweiler Remo (SUI) Sa, 08.04. 10:30 vs. Doussos Thomas (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Hochwimmer René (AUT) | ||||||||||||||||
43 | 209241 | Buchli Thomas | Sa, 08.04. 09:45 vs. Dingler Christian (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Montanari Luca (ITA) Sa, 08.04. 12:45 vs. Kunz Michael (GER) | ||||||||||||||||
44 | 209247 | Sutter Beat | Sa, 08.04. 09:00 vs. Reian Patrik (SUI) Sa, 08.04. 10:30 vs. von Rohr Claudia (SUI) Sa, 08.04. 12:00 vs. Kopf Mathias (AUT) | ||||||||||||||||
45 | 203666 | Kren Christoph | Sa, 08.04. 09:00 vs. Kokmotos Spyridon (GRE) Sa, 08.04. 11:15 vs. Fiebig Markus (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Gross Steffen (GER) | ||||||||||||||||
46 | 213344 | Urbanski Roman | Sa, 08.04. 09:45 vs. Ernst Bruno (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Schickling Andre (GER) Sa, 08.04. 13:30 vs. Noichl Martin (GER) | ||||||||||||||||
47 | 213346 | Fiebig Markus | Sa, 08.04. 09:45 vs. Gross Steffen (GER) Sa, 08.04. 11:15 vs. Kren Christoph (AUT) Sa, 08.04. 12:00 vs. Kokmotos Spyridon (GRE) | ||||||||||||||||
48 | 209198 | Nyffeler Sascha | Sa, 08.04. 09:45 vs. Persili Oscar (ITA) Sa, 08.04. 11:15 vs. El Amin Carim (GER) Sa, 08.04. 12:00 vs. Jungo Dimitri (SUI) | ||||||||||||||||
49 | 200988 | Damberg Hubert | Sa, 08.04. 09:00 vs. Sirch Edith (GER) Sa, 08.04. 12:00 vs. Jäggle Hartmut (GER) Sa, 08.04. 13:30 vs. Schneider Michael (SUI) | ||||||||||||||||
50 | 212032 | Milioli Andrea | Sa, 08.04. 09:00 vs. Cisternino Sabrina (SUI) Sa, 08.04. 10:30 vs. Wich Michael (AUT) Sa, 08.04. 12:00 vs. Kübler Daniel (AUT) | ||||||||||||||||
51 | 213364 | Olszak Francois | Sa, 08.04. 09:45 vs. Gulic Mario (CRO) Sa, 08.04. 11:15 vs. Weber Volker (GER) Sa, 08.04. 12:00 vs. De Leo Andrea (ITA) | ||||||||||||||||
52 | 209206 | Doussos Thomas | Sa, 08.04. 09:00 vs. Hochwimmer René (AUT) Sa, 08.04. 10:30 vs. Kvas Aleksandar (AUT) Sa, 08.04. 12:00 vs. Brunschweiler Remo (SUI) | ||||||||||||||||
53 | 209709 | Gross Steffen | Sa, 08.04. 09:45 vs. Fiebig Markus (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Kokmotos Spyridon (GRE) Sa, 08.04. 12:45 vs. Kren Christoph (AUT) | ||||||||||||||||
54 | 209348 | Torres John | Sa, 08.04. 09:00 vs. Schneider Alexander (AUT) Sa, 08.04. 11:15 vs. Wenger Patrik (SUI) Sa, 08.04. 12:45 vs. Burger Oliver (SUI) | ||||||||||||||||
55 | 213323 | Häfliger Ortenzia | Sa, 08.04. 09:45 vs. Moosbrugger Peter (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Reis Markus (AUT) Sa, 08.04. 13:30 vs. Pfistermüller Markus (AUT) | ||||||||||||||||
56 | 212043 | Schickling Andre | Sa, 08.04. 09:00 vs. Noichl Martin (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Urbanski Roman (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Ernst Bruno (GER) | ||||||||||||||||
57 | 209250 | Žalman David | Sa, 08.04. 10:30 vs. Schröter Matthias (GER) Sa, 08.04. 11:15 vs. Spinas Miro (SUI) Sa, 08.04. 13:30 vs. Restner Joachim (GER) | ||||||||||||||||
58 | 212089 | Martins David | Sa, 08.04. 09:00 vs. Sabia Luigi (ITA) Sa, 08.04. 10:30 vs. Hollenstein Lorenz (AUT) Sa, 08.04. 12:45 vs. Ott Stefan (SUI) | ||||||||||||||||
59 | 212040 | De Leo Andrea | Sa, 08.04. 09:00 vs. Weber Volker (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Gulic Mario (CRO) Sa, 08.04. 12:00 vs. Olszak Francois (ITA) | ||||||||||||||||
60 | 212050 | Marco Schwarz | Sa, 08.04. 09:45 vs. Kosc Marek (SVK) Sa, 08.04. 11:15 vs. Sutter James (SUI) Sa, 08.04. 12:00 vs. Lindl Patrick (AUT) | ||||||||||||||||
61 | 209274 | Ulucanli Soner | Sa, 08.04. 10:30 vs. Zurbuchen Ingrid (SUI) Sa, 08.04. 11:15 vs. Klinkachev Nikola (BUL) Sa, 08.04. 13:30 vs. Doulgeris Daniel (GER) | ||||||||||||||||
62 | 209395 | Ernst Bruno | Sa, 08.04. 09:45 vs. Urbanski Roman (GER) Sa, 08.04. 12:00 vs. Noichl Martin (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Schickling Andre (GER) | ||||||||||||||||
63 | 209193 | Burmeister Martin | Sa, 08.04. 10:30 vs. Zobrekis Klaus (GER) Sa, 08.04. 11:15 vs. Piccoli Maurizio (ITA) Sa, 08.04. 13:30 vs. Weitzmann Dominik (GER) | ||||||||||||||||
64 | 209310 | Hrihorov Michael | Sa, 08.04. 09:45 vs. Pongers Yannick (NED) Sa, 08.04. 11:15 vs. Fritzsche Oliver (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Rapino Manuel (ITA) | ||||||||||||||||
65 | 200816 | Brunschweiler Remo | Sa, 08.04. 09:45 vs. Kvas Aleksandar (AUT) Sa, 08.04. 11:15 vs. Hochwimmer René (AUT) Sa, 08.04. 12:00 vs. Doussos Thomas (GER) | ||||||||||||||||
66 | 209253 | Marini Aurora | Sa, 08.04. 09:00 vs. Marjanovic Albert (AUT) Sa, 08.04. 10:30 vs. Zürcher Sandro (SUI) Sa, 08.04. 12:00 vs. Pichler Emanuel (AUT) | ||||||||||||||||
67 | 209243 | Corso Massimiliano | Sa, 08.04. 09:00 vs. Akinci Erdal (TUR) Sa, 08.04. 10:30 vs. Mrnak Jan (CZE) Sa, 08.04. 12:00 vs. Vogt Holger (GER) | ||||||||||||||||
68 | 212405 | Junker Gerd | Sa, 08.04. 09:00 vs. Hirt Tobias (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Sirch Engelbert (GER) Sa, 08.04. 12:00 vs. Kiracti Matthias (AUT) | ||||||||||||||||
69 | 212191 | Piccoli Maurizio | Sa, 08.04. 09:45 vs. Weitzmann Dominik (GER) Sa, 08.04. 11:15 vs. Burmeister Martin (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Zobrekis Klaus (GER) | ||||||||||||||||
70 | 212190 | Persili Oscar | Sa, 08.04. 09:45 vs. Nyffeler Sascha (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Jungo Dimitri (SUI) Sa, 08.04. 12:45 vs. El Amin Carim (GER) | ||||||||||||||||
71 | 212204 | Matteo Persili | Sa, 08.04. 09:45 vs. Fend Simon (AUT) Sa, 08.04. 10:30 vs. Tomecek Milan (CZE) Sa, 08.04. 12:45 vs. Guttenberger Daniel (AUT) | ||||||||||||||||
72 | 209296 | Kokmotos Spyridon | Sa, 08.04. 09:00 vs. Kren Christoph (AUT) Sa, 08.04. 10:30 vs. Gross Steffen (GER) Sa, 08.04. 12:00 vs. Fiebig Markus (GER) | ||||||||||||||||
73 | 208360 | Schneider Alexander | Sa, 08.04. 09:00 vs. Torres John (SUI) Sa, 08.04. 12:00 vs. Burger Oliver (SUI) Sa, 08.04. 13:30 vs. Wenger Patrik (SUI) | ||||||||||||||||
74 | 212187 | Margola Giorgio | Sa, 08.04. 09:45 vs. Badocchi Doriano Pierre (ITA) Sa, 08.04. 11:15 vs. Guggemos Florian (GER) Sa, 08.04. 12:00 vs. Bätscher Levin (SUI) | ||||||||||||||||
75 | 212193 | Rapino Manuel | Sa, 08.04. 09:00 vs. Fritzsche Oliver (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Pongers Yannick (NED) Sa, 08.04. 12:45 vs. Hrihorov Michael (GER) | ||||||||||||||||
76 | 212178 | Badocchi Doriano Pierre | Sa, 08.04. 09:45 vs. Margola Giorgio (ITA) Sa, 08.04. 10:30 vs. Bätscher Levin (SUI) Sa, 08.04. 12:45 vs. Guggemos Florian (GER) | ||||||||||||||||
77 | 212249 | Montanari Luca | Sa, 08.04. 09:00 vs. Kunz Michael (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Buchli Thomas (SUI) Sa, 08.04. 12:00 vs. Dingler Christian (GER) | ||||||||||||||||
78 | 204646 | Mrnak Jan | Sa, 08.04. 09:45 vs. Vogt Holger (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Corso Massimiliano (ITA) Sa, 08.04. 12:45 vs. Akinci Erdal (TUR) | ||||||||||||||||
79 | 209027 | Kopf Mathias | Sa, 08.04. 09:45 vs. von Rohr Claudia (SUI) Sa, 08.04. 11:15 vs. Reian Patrik (SUI) Sa, 08.04. 12:00 vs. Sutter Beat (SUI) | ||||||||||||||||
80 | 209585 | Szijjarto Gabor | Sa, 08.04. 10:30 vs. Urban Petr (CZE) Sa, 08.04. 11:15 vs. Volery Shirin (SUI) Sa, 08.04. 13:30 vs. Steiner Sascha (SUI) | ||||||||||||||||
81 | 201495 | Fend Simon | Sa, 08.04. 09:45 vs. Matteo Persili (ITA) Sa, 08.04. 11:15 vs. Guttenberger Daniel (AUT) Sa, 08.04. 12:00 vs. Tomecek Milan (CZE) | ||||||||||||||||
82 | 202683 | Hollenstein Lorenz | Sa, 08.04. 09:45 vs. Ott Stefan (SUI) Sa, 08.04. 10:30 vs. Martins David (POR) Sa, 08.04. 13:30 vs. Sabia Luigi (ITA) | ||||||||||||||||
83 | 213290 | Moosbrugger Peter | Sa, 08.04. 09:45 vs. Häfliger Ortenzia (SUI) Sa, 08.04. 11:15 vs. Pfistermüller Markus (AUT) Sa, 08.04. 12:00 vs. Reis Markus (AUT) | ||||||||||||||||
84 | 200085 | Guttenberger Daniel | Sa, 08.04. 09:00 vs. Tomecek Milan (CZE) Sa, 08.04. 11:15 vs. Fend Simon (AUT) Sa, 08.04. 12:45 vs. Matteo Persili (ITA) | ||||||||||||||||
85 | 211524 | Kosc Marek | Sa, 08.04. 09:45 vs. Marco Schwarz (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Lindl Patrick (AUT) Sa, 08.04. 12:45 vs. Sutter James (SUI) | ||||||||||||||||
86 | 205739 | Reis Markus | Sa, 08.04. 09:00 vs. Pfistermüller Markus (AUT) Sa, 08.04. 10:30 vs. Häfliger Ortenzia (SUI) Sa, 08.04. 12:00 vs. Moosbrugger Peter (GER) | ||||||||||||||||
87 | 205967 | Sabia Luigi | Sa, 08.04. 09:00 vs. Martins David (POR) Sa, 08.04. 12:00 vs. Ott Stefan (SUI) Sa, 08.04. 13:30 vs. Hollenstein Lorenz (AUT) | ||||||||||||||||
88 | 209239 | Klaus Patrick | Sa, 08.04. 09:45 vs. Vögele Florian (GER) Sa, 08.04. 11:15 vs. Pongers Quinten (NED) Sa, 08.04. 12:45 vs. Todic Adrijan (SUI) | ||||||||||||||||
89 | 209245 | Klinkachev Nikola | Sa, 08.04. 09:00 vs. Doulgeris Daniel (GER) Sa, 08.04. 11:15 vs. Ulucanli Soner (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Zurbuchen Ingrid (SUI) | ||||||||||||||||
90 | 210614 | Bätscher Levin | Sa, 08.04. 09:00 vs. Guggemos Florian (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Badocchi Doriano Pierre (ITA) Sa, 08.04. 12:00 vs. Margola Giorgio (ITA) | ||||||||||||||||
91 | 207212 | Tomecek Milan | Sa, 08.04. 09:00 vs. Guttenberger Daniel (AUT) Sa, 08.04. 10:30 vs. Matteo Persili (ITA) Sa, 08.04. 12:00 vs. Fend Simon (AUT) | ||||||||||||||||
92 | 210225 | Gulic Mario | Sa, 08.04. 09:45 vs. Olszak Francois (ITA) Sa, 08.04. 10:30 vs. De Leo Andrea (ITA) Sa, 08.04. 12:45 vs. Weber Volker (GER) | ||||||||||||||||
93 | 213649 | Vögele Florian | Sa, 08.04. 09:45 vs. Klaus Patrick (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Todic Adrijan (SUI) Sa, 08.04. 13:30 vs. Pongers Quinten (NED) | ||||||||||||||||
94 | 209288 | Todic Adrijan | Sa, 08.04. 09:00 vs. Pongers Quinten (NED) Sa, 08.04. 10:30 vs. Vögele Florian (GER) Sa, 08.04. 12:45 vs. Klaus Patrick (GER) | ||||||||||||||||
95 | 204068 | Lindl Patrick | Sa, 08.04. 09:00 vs. Sutter James (SUI) Sa, 08.04. 10:30 vs. Kosc Marek (SVK) Sa, 08.04. 12:00 vs. Marco Schwarz (GER) | ||||||||||||||||
96 | 212318 | Jungo Dimitri | Sa, 08.04. 09:00 vs. El Amin Carim (GER) Sa, 08.04. 10:30 vs. Persili Oscar (ITA) Sa, 08.04. 12:00 vs. Nyffeler Sascha (GER) | ||||||||||||||||
WAITING LIST |